Szukają Państwo pomocy drogowej w okolicach Słubic, Świecka lub Kostrzyna nad Odrą? Jesteśmy do dyspozycji, a na zgłoszenia oczekujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Oferujemy usługi taniego holowania, a także możliwość wynajmu autolawety marki Volkswagen oraz lawety Tema Car 2,2 tony. By je zarezerwować, wystarczy wejść w zakładkę „Flota” na naszej stronie internetowej, kliknąć w opcję „Zarezerwuj ten samochód” i wybrać wszystkie niezbędne opcje.

W jakich sytuacjach możemy Państwu pomóc?

Nasza pomoc drogowa jest przydatna gdy:

  • pojazd odmówi posłuszeństwa z powodu usterki,
  • dojdzie do przebicie opony i nie będą Państwo dysponowali ogumieniem zapasowym,
  • zabraknie paliwa,
  • dojdzie do stłuczki lub poważniejszej kolizji drogowej,
  • gdy zakupią Państwo samochód na terenie Niemiec i poszukują firmy, która dowiezie pojazd do domu.

Pomoc drogowa będzie także niezbędna, gdy doszło do uszkodzenia układu kierowniczego lub hamulców, a także usterka ma miejsce na autostradzie.

Dodatkowo chętnie odholujemy niesprawny samochód z posesji i przewieziemy go do wskazanego przez Państwa warsztatu samochodowego. Możemy także doradzić wybór dobrej firmy naprawczej w regionie.

Jak wezwać pomoc drogową?

Jeśli potrzebują Państwo szybkiej pomocy drogowej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 795 755 755. Czekamy na zgłoszenia i postaramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce. W bezpośrednim kontakcie podamy przybliżony czas oczekiwania oraz udzielimy informacji na temat orientacyjnego kosztu realizacji pomocy drogowej.