Wynajem autolawet

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu autolawet. Posiadamy model Volkswagen Crafter z nawigacją i klimatyzacją oraz lawetę Tema Car 2,2 tony. Opcję wypożyczenia lawety umożliwiamy na przejrzystych zasadach i w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo dzięki formularzowi dostępnemu na naszej stronie, proces rezerwacji przebiega szybko, bez zbędnego oczekiwania.

Kiedy wypożyczyć lawetę?

Usługa wynajmu autolawety kierowana jest przede wszystkim do tych osób, które zdecydowały się na zakupienie samochodu za granicą i chcą sprowadzić go do Polski. To również opcja dla osób poszukujących bezpiecznego sposobu na przetransportowanie zabytkowych modeli na zloty, albo aut sportowych na dni torowe.

Jak prawidłowo umieścić pojazd na autolawecie?

Aby samochód rzeczywiście był na autolawecie bezpieczny, trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Przede wszystkim nie powinno się samodzielnie na nią wjeżdżać. Niezastąpiona będzie pomoc drugiej osoby, która będzie koordynować wjazd. Inaczej może dojść choćby do uszkodzenia zawieszenia czy przebicia opony. Następnie należy zamocować auto za pomocą specjalnych pasów i dokładnie sprawdzić, czy klamry zostały dobrze zapięte. Jak rozpoznać, że samochód jest umieszczony prawidłowo? Przede wszystkim nie będzie przemieszczał się w żadnym kierunku, w czym pomogą również podkładki umieszczane pod kołami.

Przy wypożyczaniu lawety chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji odnośnie tego, jak prawidłowo umieścić na niej pojazd i podróżować w pełni bezpiecznie. Swoją ofertę świadczymy na terenie Słubic, Świecka oraz Kostrzyna nad Odrą.