USŁUGI

Oferta Plaza Car cechuje się kompleksowością, dlatego oferujemy naszym Klientom takie usługi jak:

  • wynajem aut osobowych, dostawczych, ciężarówek, lawet, busów i minikoparek w dogodnych cenach i na komfortowych zasadach,
  • usługi w zakresie pomocy drogowej w Słubicach, Świecku i okolicznych miejscowościach,
  • wypożyczanie nawigacji GPS, które doskonale sprawdzają się w momencie, gdy zamierzają Państwo podróżować po nieznanym terenie. Nawigację w naszym punkcie usługowym dostarczane są do samochodów Klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • wynajem bagażników dachowych szczególnie przydatnych, gdy pojazd wypożyczają Państwo na dłuższy okres, np. by móc wyjechać na urlop.

To dodatkowe wyposażenie doskonale sprawdza się w momencie, gdy planują Państwo dalszą podróż. Wiele osób, które decydują się na wypożyczanie auta korzysta z tychże opcji, nawet jeśli nie widzi w momencie wypożyczania sensu korzystania z takiego osprzętu. Nasi Klienci argumentują to tym, że skoro nie ponoszą dodatkowych kosztów z tytułu posiadania takiego sprzętu, to warto wyposażyć się w nawigację czy bagażnik dachowy, które w sytuacjach awaryjnych mogą być bardzo przydatne.

Auto z dostawą na miejsce

Samochody z dostawą pod wskazany adres to oferta, którą wprowadziła nasza wypożyczalnia Plaza Car ze Słubic. Tego typu usługa sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach takich jak uszkodzenie auta prywatnego lub gdy potrzebna jest dostawa samochodu pod konkretny wskazany adres jak np. hotel lub lotnisko.

Takie oferty są bardzo wygodne i korzysta z nich coraz więcej osób.

Rezerwacja auta

Nasza firma Plaza Car pozwala dokonywać swoim Klientom różnego rodzaju przetasowań w rezerwacjach. Można m.in. zmieniać terminy wynajmu aut, czy modeli rezerwowanych samochodów, pod warunkiem odpowiednio wcześniej wysłanej informacji. Jest to bardzo dogodne w przypadku nagłej zmiany planów lub preferencji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo nad wyborem firmy oferującej tego typu usługi, zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto zaufać właśnie nam.

  • Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego poza możliwością wypożyczenia auta osobowego, świadczymy usługi jako wypożyczalnia busów, ciężarówek, lawet oraz aut dostawczych.
  • Proponujemy szeroką gamę pojazdów w różnych segmentach, aby mogli Państwo wybrać model dopasowany do swoich potrzeb.
  • Dbamy o naszych Klientów, dlatego zawsze służymy telefonicznym wsparciem i pomocą w przypadku niespodziewanych sytuacji.
  • Dajemy możliwość wypożyczenia pojazdu z dostawą na miejsce wyznaczone przez Klienta.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki wynajmu.
  • Jesteśmy firmą polecaną na lokalnym rynku, co potwierdza naszą troskę o jak najwyższą jakość usług.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.