USŁUGI

Plaza Car oferuje swoim Klientom między innymi:

  • Pomoc Drogowa-Serwis samochodowy
  •  nawigacje GPS – które doskonale sprawdzają się w momencie, gdy zamierzamy podróżować po nieznanym terenie. Nawigację w tejże wypożyczalni samochodów dostarczane są do samochodów Klientów bez ponoszenia przez nich dodatkowych kosztów
  • bagażnik dachowy ( np w 9 osobowym VW T6)

To dodatkowe wyposażenie doskonale sprawdza się w momencie, gdy planujemy dalszą podróż. Wiele osób, które decydują się na wypożyczanie samochodów korzysta z tychże opcji, nawet jeśli nie widzi w momencie wypożyczania sensu korzystania z takiego osprzętu. Nasi Klienci argumentują to tym, że skoro nie ponoszą dodatkowych kosztów z tytuły dodatkowego sprzętu, to warto wyposażyć się w nawigację czy bagażnik dachowy, który zwyczajnie może się przydać.

Auto z dostawą na miejsce? Najlepsze wypożyczalnie posiadają takie udogodnienia

Samochody z dostawą pod wskazany adres to oferta, którą wprowadziła nasza wypożyczalnia Plaza Car ze Słubic. Tego typu usługa sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach takich jak : uszkodzenie auta prywatnego lub gdy potrzebujemy dostawy samochodu pod konkretny wskazany adres jak np. hotel, lotnisko czy inne miejsce, w którym przebywamy.

Takie oferty są bardzo wygodne i coraz więcej Klientów z nich korzysta.

Rezerwacja auta pozwoli skorzystać z wybranego modelu

Nasza firma Plaza Car pozwala dokonywać swoim Klientom różnego rodzaju przetasowań w rezerwacjach. Można w nich zmieniać terminy czy modele rezerwowanych samochodów, pod warunkiem odpowiednio wcześniej wysłanej informacji. Stawiając na współpracę i kompromis dzięki tego typu usługom stale poszerzamy grono naszych Klientów.

Jak widać możliwości korzystania z wypożyczanych aut jest bardzo dużo. Są różne i naprawdę opłaca się z nich korzystać. Wyposażenie wypożyczanego auta w dodatkowy sprzęt taki jak bagażnik dachowy czy nawigacja GPS zwiększa tylko komfort podróżowania i wymiernie poprawia bezpieczeństwo. Jako Klienci, warto abyście Państwo korzystali z tego typu usług, które proponujemy jako wypożyczalnia samochodów.