Blog

Dlaczego warto wypożyczyć samochód?

Jeszcze niespełna 4-5 lat temu z wypożyczalni aut zwykli korzystać turyści zagraniczni, przyjeżdżający do Polski w interesach, bądź w celach turystycznych. Dziś usługa wynajmu auta jest jedną z popularniejszych form podróżowania, z której korzystają nie tylko biznesmeni, ludzie podróżujący służbowo, ale również rodziny spędzające aktywnie czas z dziećmi. Turystyka w kraju kwitnie, co doskonale widać na rynku usług samochodowych.

Jakie korzyści niesie za sobą wypożyczenie samochodu?

Korzyści jest wiele, ale do najważniejszych zaliczyć możemy:

  • Niezależność,
  • Oszczędność czasu,
  • Oszczędność pieniędzy,
  • Komfort podróżowania.

Czasy, kiedy przemierzaliśmy kraj godzinami, stojąc w korku, aby udać się w góry czy nad morze z naszymi pociechami już dawno za nami. Postęp technologiczny, dość duża konkurencja na rynku usług lotniczych (tzw. tanich linii lotniczych) sprawia, że wybieramy komfortowe spędzanie urlopu już od pierwszych jego dni. Nie chcemy zarywać nocy, aby dostać się do zarezerwowanego kurortu, hotelu, zamiast stać w korkach, wolimy skorzystać z przelotu samolotem i na miejsce docelowe dostać się wynajętym samochodem z wypożyczalni.

Dlaczego warto skorzystać z firmy wynajmującej samochody?

Urlop i wakacje to tylko jedna z kilku sytuacji, w których wynajęte auto może być wyznacznikiem naszego dobrego samopoczucia, bezpieczeństwa. W przypadku rodzin za wynajęciem samochodu rodzinnego przemawia również fakt, iż wypożyczamy samochody nowoczesne, komfortowe (co najwyżej kilkuletnie), które w zależności od potrzeb mogą być doposażone w:

  • Foteliki samochodowe,
  • Bagażnik na dachu,
  • Łańcuchy śnieżne,
  • Lodówkę samochodową,
  • Nawigację.

Kiedy zależy ci na podkreśleniu własnego statusu, czeka cię ważne wydarzenie w życiu osobistym, czy też zawodowym, a twoje auto nie należy do najnowszych, wynajem auta z firmy Plazacar pozwoli ci na właściwe zaprezentowanie swojej osoby, czy też firmy. Możliwość zamówienia auta pod wskazany adres to z kolei idealne rozwiązanie dla osób, których auto uległo awarii, bądź w sytuacji, gdy potrzebujemy dostać się pod wskazany adres hotelu, firmy, lotniska.

Czy wypożyczane samochody są bezpieczne?

Częstym pytaniem, jakie słyszymy od naszych klientów, jest obawa o stan aut i bezpieczeństwo korzystania z tego typu formy podróżowania. Wypożyczalnia samochodów z racji profilu działalności zmuszona jest do pilnowania stanu technicznego aut będących przedmiotem wypożyczenia. Stosowany w firmie system kontroli okresowej stanu aut eliminuje do zera ryzyko wypożyczenia auta niesprawnego, zabrudzonego czy posiadającego innego rodzaju mankamenty wpływające na twój komfort jazdy i poczucie estetyki. Wszystkie wynajmowane pojazdy, czy to dostawcze, czy osobowe mają zapewnione pełne ubezpieczenie OC i AC oraz gwarancję wymiany okresowej opon letnich i zimowych w cenie najmu.

W dzisiejszych czasach do komfortowego podróżowania niezależnie od środków publicznego transportu potrzeba ci jedynie prawa jazdy, my dostarczymy ci auto, gdziekolwiek potrzebujesz. Bogata ilość dostępnych modeli aut sprawia, że w zasadzie od zaraz możesz otrzymać auto, którego potrzebujesz. A fakt, że sam wybierasz, skąd odbierasz auto i gdzie go oddajesz, sprawia, że każda podróż będzie źródłem satysfakcji i pozytywnych wspomnień.